Jak sledovat nové příspěvky pomocí RSS

S pomocí RSS můžete na internetu sledovat spoustu věcí a mít je všechny hezky pohromadě. Taky na KrásnýchČechách je toho hodně ke sledování.

Ve svých RSS čtečkách můžete od nás sledovat:

Co s tím?

Pokud používáte nějakou RSS čtečku, určitě nebudete mít problém přidat si do ní další zdroj. Odkaz na RSS feed naleznete na konci přehledu míst nebo výletů dole u stránkování. Pokud máte otevřena místa a výlety od Lukáše, bude odkaz na rss obsahovat pouze jeho nové příspěvky. Podobně to funguje s oblastmi a kategoriemi.

Pokud nemáte čtečku ani pořádně nevíte co to to tajemné RSS je, nevadí. S následujícím návodem můžete snadno zobrazit nové příspěvky z KrásnýchČech přímo na své úvodní stránce Seznamu.

Jak zobrazit nová místa na seznam.cz

1. Získejte odkaz

Proklikejte se na webu krasnecechy.cz na stránku, kterou by jste rádi sledovali a dole pod přehledem míst či výletů klikněte pravým tlačítkem myši na oranžovou ikonu RSS a zkopírujte odkaz (nebo na ní klikněte levým tlačitkem a odkaz vezměte z řádku prohlížeče).

2. Jděte na Seznam.cz

Na Seznamu musíte být přihlášeni, jinak vám bohužel tato vychytávka nebude fungovat. Dole na domovské stránce seznamu klikněte na nastavení.

3. Přidejte obsah

Odrolujte stránku dolu do sekce přidat obsah. Do políčka vlastní obsah - rss vložte získaný odkaz a potvrďte tlačítkem.

4. Uložte změny

Sledujte nové příspěvky z našeho portálu

V tuto chvíli můžete jít na úvodní stránku Seznamu a sledovat vybrané příspěvky. Boxík s příspěvky se vám zobrazí až úplně dole na stránce, pokud však chcete můžete si ho myší přetáhnout na libovolné místo, které vám bude vyhovovat.

Pokud se vám to RSS nedaří zprovoznit, napište nám to na facebook nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , rádi vám s tím pomůžeme.

 
 
 
 

© 2023 manGoweb, s.r.o | S radostí dělá manGoweb [webdesign studio]