Bystřice nad Pernštejnem

Cyklistická soutěž nejen pro milovníky cyklistiky, krásné přírody a fotografování.

Vrchařská koruna Vysočiny

V letošním roce je zahájen první ročník celosezónní soutěže pro všechny milovníky cyklistiky a cykloturistiky a přírody v okolí Žďárských vrchů – Vrchařská koruna Vysočiny.

Inspirací pro letošní rok se nám stala Vrchařská koruna Valašska, která v okolí Vsetína letos pojede již 3. ročník. Cyklistickou sezónu na Bystřicku, Novoměstsku, Žďársku a blízkém okolí si tedy můžete od dubna do října zpestřit obdobou této soutěže.

Prvním krokem je registrace na www.vkvys.cz a poté zdolání 20 vrcholů. Na každém vrcholu se účastník vyfotí a uvedené fotografie se jménem zašle na email vkvysociny@gmail.com. Ten, kdo pošle fotografie ze všech 20 vrcholů v nejkratším čase od své registrace na webu, se stane držitelem Vrchařské koruny Vysočiny pro rok 2015. Ostatní, kterým se podaří všechny vrcholy zdolat a doložit fotografiemi, se mohou těšit na pamětní diplom a slosování o zajímavé ceny. Není tedy nutné se registrovat hned k 1. dubnu. Jednotlivé vrcholy můžete využít jako tipy na výlety v průběhu celého léta anebo vyrazit na krátké cykloputování (v loňském roce organizátorkou odzkoušeno a odjeto za tři dny v žádném spěchu).

Pro ty, kteří navštíví jen některá místa, je připravena alespoň soutěž o nejlepší cyklistickou fotografii. Všechny informace najdete na uvedeném webu a na facebookových stránkách.

Vrchařská koruna Vysočiny se koná od 1. dubna do 31. října.

V průběhu sezóny bude také uskutečněno několik cyklovýletů „Po Zubřích stezkách“, které se s úspěchem konaly už v loňském roce.

Více informací: www.vkvys.cz, facebook Vrchařská koruna Vysočiny, vkvysociny@gmail.com, tel. 774344568

49°31'22.998"N, 16°15'40.255"E
 
 

Komentáře

Reklama

Zobrazit:

Fotka:

 
 
 

© 2019 manGoweb, s.r.o | S radostí dělá manGoweb [webdesign studio]